Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Produkty a služby

Společnost Patria Finance, a.s. je jedním z nejvýznamnějších obchodníků s cennými papíry na českém kapitálovém trhu. Dosavadní úspěšnost je založena na rychlém a efektivním provedení jednotlivých transakcí a využití domácích i zahraničních zkušeností profesionálního týmu odborníků. Mezi základní služby společnosti Patria Finance, a.s., orientované především na klientelu z řad institucionálních investorů, patří následující produkty:

1. Zprostředkování obchodů na veřejných trzích v regionu Střední a Východní Evropa (CEE)

Patria Finance zajišťuje svým klientům rychlý přístup na organizovaný trh cenných papírů v České republice (Burza cenných papírů Praha) a v regionu Střední a Východní Evropa (CEE) a Jižní a Východní Evropa (SEE) a zároveň umožňuje okamžitě reagovat na momentální vývoj cen.

2. Zprostředkování obchodů na zahraničních trzích

Patria Finance, a.s. získala v roce 1996 jako jedna z prvních nebankovních institucí devizovou licenci ČNB k obchodování se zahraničními cennými papíry.

3. Veřejné dražby cenných papírů

Na základě rozhodnutí České národní banky ze dne 6.4.2006 je Patria Finance, a.s. oprávněna organizovat veřejné dražby cenných papírů, a to jmenovitě:

  • realizaci zástavního práva váznoucího na cenném papíru, který není kótovaný;
  • prodej listinných cenných papírů, pokud je jejich majitel v prodlení s převzetím nebo s předložením těchto cenných papírů;
  • dražby cenných papírů, které tvoří součást konkurzní podstaty a
  • dobrovolné dražby cenných papírů.
 
 
Patria Finance, a.s., Výmolova 353/3, 150 27 Praha 5, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: patria@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
CookieBar